NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Kancelársky nábytok » Stohovateľné stoličky

Stohovateľné stoličky

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj stohovateľné stoličky ISO new v prevedení látka čierna, hnedá, sivá, červená, modrá a bordová. Akciové stohovateľné rokovacie konferenčné stoličky Zina 2 new a Jeff 2 new sú takisto skladom - dodacia lehota je 7-10 dní. 


EUR
EUR
 

24,90 EUR

skladom
 

30,00 EUR

skladom
 

32,00 EUR

skladom


 

32,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

36,00 EUR

skladomStohovateľné stoličky sú praktické a majú široké využitie. Slúžia v reštaurácii, jedálni, rokovacej a zasadacej miestnosti, učebni, študovni, klubovni, v knižnici. Náchádzame ich v rôznych administatívnych a kancelárskych priestoroch. 

Stohovateľné stoličky ISO new sú v ponuke v látke. Dostupné sú tieto farebné prevedenia: hnedá, čierna, sivá, modrá, bordová a červená. Stohovateľné stoličky Iso new sú skladom, dodacia lehota 7-10 dní.

Rokovacie konferenčné stohovateľné stoličky Jeff a Zina sú v ponuke v rôznych prevedeniach. Sú vhodné aj do konferenčných centier. Častokrát sú skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. 

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj akciové kancelárske zostavy a komplety, sektorový kancelársky nábytok, klubové sedacie súpravy a konferenčné rokovacie kreslá, kancelárske otočné stoličky a kreslá. 

Moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, ktorý je skladom www.nabytok-sedacky.sk 

ODVlZjNlZ