NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Kancelársky nábytok » Stohovateľné stoličky

Stohovateľné stoličky

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj stohovateľné stoličky ISO new v prevedení látka čierna, hnedá, sivá, červená, modrá a bordová. Akciové stohovateľné rokovacie konferenčné stoličky Zina 2 new a Jeff 2 new sú takisto skladom - dodacia lehota je 7-10 dní. 


EUR
EUR


 

24,90 EUR

skladom
 

24,90 EUR

skladom


 

24,90 EUR

skladom


 

24,90 EUR

skladom


 

23,00 EUR

skladom
 

21,00 EUR

skladom


 

26,00 EUR

skladom
novinka
DOPRAVA ZDARMA


novinka
DOPRAVA ZDARMA


Stohovateľné stoličky sú praktické a majú široké využitie. Slúžia v reštaurácii, jedálni, rokovacej a zasadacej miestnosti, učebni, študovni, klubovni, v knižnici. Náchádzame ich v rôznych administatívnych a kancelárskych priestoroch. 

Stohovateľné stoličky ISO new sú v ponuke v látke. Dostupné sú tieto farebné prevedenia: hnedá, čierna, sivá, modrá, bordová a červená. Stohovateľné stoličky Iso new sú skladom, dodacia lehota 7-10 dní.

Rokovacie konferenčné stohovateľné stoličky Jeff a Zina sú v ponuke v rôznych prevedeniach. Sú vhodné aj do konferenčných centier. Častokrát sú skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. 

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj akciové kancelárske zostavy a komplety, sektorový kancelársky nábytok, klubové sedacie súpravy a konferenčné rokovacie kreslá, kancelárske otočné stoličky a kreslá. 

Moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, ktorý je skladom www.nabytok-sedacky.sk 

NGIwNjQw