NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Kancelársky nábytok » Kancelárske zostavy

Kancelárske zostavy

Ponúkame  Vám tieto akciové kancelárske zostavy - JOHAN new v prevedení dub sonoma + biela a JOHAN new slivka + biela,. Nechýbajú slovenské kancelárske komplety REA OFFICE EXPRES 1 v prevedení buk, biela, dub bardolino, dub canyon, orech rockpile, navarra, wenge a graphite.


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


novinka
DOPRAVA ZDARMA

Akciové kancelárske zostavy sú vhodné do kancelárie, pracovne, rôznych administratívnych a kancelárskych priestorom. Kancelárske komplety sú v ponuke vo zvýhodnených akciových cenách. Obsahujú tie elementy nábytku, ktoré v každej kancelárii nesmú chýbať. Písací, či zasadací rokovací stôl, kancelársky kontajner na kolieskach aj so zámkom, policové a kombinované regále na šanóny.

Kancelárske zostavy sú skladom. Najpredávanejšie sú kancelárske zostavy JOHAN new, ale v ponuke  nájdete aj kvalitné slovenské kancelárske zostavy REA office expres 1 v prevedení dub canyon, dub bardolino, biela, wenge, buk, navarra, orech rockpile alebo nové prevedenie graphite.

V  ponuke eshopu nájdete aj akciové stohovateľné stoličky ISO new, Zina 2 new, Jeff 2 new, rokovacie konferenčné stoličky, kancelárske otočné stoličky a kreslá. Nechýba ani sektorový kancelársky nábytok v rôznych prevedeniach, aj do ordinácie a ambulancie.
Klubové kreslá, dvojkreslá a sedačky vhodné aj do hotelov, reštaurácii takisto nájdete v ponuke eshop. Klubové kreslá z ekokože, koženky, ale aj látkové. Niektoré sú skladom, iné na objednávku.

MzdiNGVkN