NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Spálne » Spálňa LYNATET

Spálňa LYNATET

Spálňa LYNATET. Moderná biela lesklá spálňa LYNATET nemeckého dizajnu s elegantnými prvkami v hnedej farbe. Sektorový nábytok do spálne je v ponuke v prevedení biela + dub sonoma truflový. Kvalitný sektor má moderné zaoblené hrany, predné plochy sú vyrobené z MDF bielej farby - extra vysoký lesk HG, materiál LDTD odolná voči poškrabaniu, vlhkosti a vysokej teplote.  Spálňová zostava je skladom - dodacia lehota je 7-10 dní. Akciové spálňové zostavy a komplety aj na splátky. LYNATET ponúka nábytok nielen do spálne, ale aj do obývačky a predsiene. 


EUR
EUR
 

64,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

679,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

499,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

79,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

84,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

208,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
 

277,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
 

176,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

52,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Biele lesklé spálne patria medzi najpredávanejšie. V ponuke eshopu nájdete spálňové zostavy a komplety, ako aj sektorový nábytok do spálne v prevedení biely lak vysoký lesk. Spálne ponúkajú množstvo prvkov, aby ste si vytvorili spálňu podľa Vašich predstáv.

Spálňa LYNATET je moderná biela lesklá spálňa nemeckého dizajnu s elegantnými prvkami v hnedej farbe. Sektorový nábytok do spálne je v ponuke v prevedení biela v kombinácii s dubom sonoma truflovým.

Kvalitný spálňový sektor LYNATET má moderné zaoblené hrany, predné plochy sú vyrobené z MDF bielej farby s extra vysokým leskom HG. Spálňa je vyrobená z LDTD odolná voči poškrabaniu, vlhkosti a vysokej teplote.  Výhodou spálne LYNATET je, že je skladom - dodacia lehota je 7-10 dní. Spálňa ponúka manželské postele s rozmerom spacej plochy 140x200 cm, 160x200 cm a 180x200 cm. V jej širokej ponuke nájdete aj komody, nočné stolíky a šatníkové skrine so zrkadlom. Vyberie si z takého množstva prvkov každý.

LYNATET ponúka nábytok nielen do spálne, ale aj do obývačky a predsiene. V ponuke aj obývacia stena a vešiaková zostava LYNATET. Spálňa LYNATET je skladom a je tou správnou voľbou, ak hľadáte bielu lesklú spálňu.

NGJlZDZ