Kožené relaxačné kreslá majú rôzne funkcie

12.02.2019

Kožené relaxačné kreslá majú rôzne funkcie

Relaxačné kreslo sa stane aj osožným kusom nábytku. Môže nám napríklad ponúkať rôzne masážne funkcie

Kožené relaxačné kreslá sú súčasťou aj našej ponuky eshopu. Do tejto skupiny patri kreslá čalúnené pravou kožou, ale aj ekokožou, či koženkou. Najobľúbenejšie sú kreslá z bielej ekokože. Biela farba je univerzálna, vhodná tak do akejkoľvek obývačky, už aj k existujúcej sedacej súprave. 

Kožené relaxačné kreslá slúžia ako TV kreslá v každej obývačke. Záleží od typu kresla, ale poväčšine majú kreslá výklopnú podnoť a sklopné operadlo. Zatlačením do páky nachádzajúcej sa pod sedadlom si kreslo nastavíme do želatelej polohy. Je to manuálne polohovanie. Také má väčšina kresiel z našej ponuky.

Nie každé kožené relaxačné kreslo má výklopnú podnož. Niektoré majú v cene podnožku na vyloženie nôh. Aj tieto kreslá majú polohovacie operadlo. 

Masážne kožené relaxačné kreslo

Relaxačné kreslá môžu byť "obdarené" aj ďalšími funkciami, nielen sklápaním. Obľúbené sú masážne funkcie, funkcia vibrovania, či vyhrievania. To sú najčastejšie úlohy týchto relaxačných kresiel.

Podstatou masážnej funkcie kresla je elektrická funkcia pozostávajúca z 8 masážnych bodov. Konkrétne kreslo zobrazené vyššie má navyše aj výhrev v 5 stupňoch intenzity. Takéto príjemné funkcie využijete aj pri sledovaní televízie, či čítaní kníh. Na takéto príjemné funkcie kresla sa dá veľmi rýchlo zvyknúť.

Ak sme Vás namotivovali na kúpu koženého relaxačného kresla, prezrite si našu ponuku, možno si vyberiete to pravé pre Vás.

Kožené relaxačné kreslá nájdete tu:

Autor: Ivana z nabytok-sedacky.sk

ZWQ2MjB