NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Spálne » Spálňa LIONA

Spálňa LIONA

Spálňa LIONA - luxusná biela spálňa v provensálskom štýle. Trendová spálňová zostava vo vidieckom, rustikálnom štýle je vyrobená z laminovanej DTD, farebné prevedenie biela. Kovanie spálne - originál soft closing, čo vytvára tlmené dovieranie dverí a zásuviek. Predné plochy spálne: MDF, kovové úchytky. Kvalitný sektorový nábytok do spálne je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Nábytok z eshopu www.nabytok-sedacky.sk - dovoz zdarma!


EUR
EUR
 

 

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

769,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

358,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

294,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

269,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

290,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

110,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

108,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

398,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

416,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

219,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete spálne od rôznych výrobcov a v rôznych moderných a aj klasických dekoroch dreva. Najpredávanejšie sú biele lesklé sektorové spálne, či spálne v štýle provence. Klasické spálňové zostavy v dekoroch dreva ako buk, jelša, wenge, dub sonoma truflova, dub bardolino, dub san remo sú aj skladom. V spálni nájdeme tieto prvky: manželská posteľ, šatníková skriňa, komoda, nočný stolík, či zrkadlo a toaletný stolík. Záleží od veľkosti miestnosti. Širokú ponuku spálňového nábytku nájdete aj eshope.

Vidiecky provensálsky nábytok je charakteristický svetlou farbou nábytku, prevažne bielou, krémovou. Provensálsky nábytok sa vyrába z laminovanej DTD, ale aj z masívneho dreva.

Výrobcovia ponúkajú provensálske obývačky, spálne, sedačky, pohovky a aj predsiene. Nechýbajú provensálske vitríny, komody, príborníky, televízne a konferenčné stolíky, jedálenské stoly a stoličky, lavice na sedenie, botníky, šatníkové skrine, vešiakové panely,  manželské postele, nočné stolíky a zrkadlá.

Provensálska spálňa LIONA je kvalitný akciový sektorový nábytok do spálne. Hlavnou výhodou je, že je skladom. Bez čakania si rýchlo zariadite svoju novú spálňu. Spálňa vo vidieckom provensálskom štýle - LIONA ponúka šatníkovú skriňu so zrkadlom, manželské postele, nočný stolík, komody a aj televízny stolík. V ponuke aj obývačka LIONA, prvky sa môžu navzájom kombinovať. 

Trendová spálňová zostava LIONA vo vidieckom, rustikálnom štýle je vyrobená z laminovanej DTD, farebné prevedenie biela. Kovanie spálne - originál soft closing, čo vytvára tlmené dovieranie dverí a zásuviek. Predné plochy spálne sú vyrobené z MDF. Spálňa má kovové úchytky.

www.nabytok-sedacky.sk - moderné a kvalitné spálňové zostavy a komplety, ako aj lacné akciové spálne, manželské postele, nočné stolíky a komody v rôznych farebných prevedeniach.

OTNhMTB