NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Spálne » Spálňa BETINO

Spálňa BETINO

Spálňa BETINO, kvalitná sektorová spálňa v prevedení dub sonoma tmavý. Akciová spálňová zostava ponúka tieto prvky do spálne: šatníková skriňa s posuvnými dverami a so zrkadlom, manželská posteľ s úložným priestorom, nočný stolík a 4-zásuvkovú komodu. Moderný spálňový komplet BETINO je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
 

999,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

576,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

289,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

67,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Manželské postele, šatníkové skrine do spálne, zásuvkové komody, nočné stolíky a toaletky nájdete v ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk. V ponuke nájdete akciové spálňové zostavy, ako aj sektorový nábytok, z ktorého si objednáte len tie prvky, ktoré potrebujete. V našej ponuke nájdete aj modernú akciovú spálňu BETINO.

Spálňa BETINO je kvalitná sektorová spálňa. Sektorový nábytok do spálne je v ponuke v prevedení dub sonoma tmavý. Akciová spálňová zostava ponúka tieto prvky do spálne: šatníková skriňa s posuvnými dverami a so zrkadlom, manželská posteľ s úložným priestorom, nočný stolík a 4-zásuvkovú komodu.  Spacia plocha manželskej postele BETINO je 160x200 cm. Cena postele bez roštu a bez matraca. Do postele je možné objednať zdravotný ortopedický matrac.

Moderný spálňový komplet BETINO je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, pohovky, sedačky, spálne, predsiene, váľandy, polohovateľné relaxačné kreslá, leňošky aj skladom.

NmU5OGY3MT