NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Spálne » Spálňa BETINO

Spálňa BETINO

Spálňa BETINO, kvalitná sektorová spálňa v prevedení dub sonoma tmavý. Akciová spálňová zostava ponúka tieto prvky do spálne: šatníková skriňa s posuvnými dverami a so zrkadlom, manželská posteľ s úložným priestorom, nočný stolík a 4-zásuvkovú komodu. Moderný spálňový komplet BETINO je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
cena pred zľavou 899,00 EUR

863,04 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
zľava 4 %


cena pred zľavou 519,00 EUR

498,24 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
zľava 4 %


cena pred zľavou 262,00 EUR

251,52 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
zľava 4 %


cena pred zľavou 136,00 EUR

130,56 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
zľava 4 %


 

59,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Manželské postele, šatníkové skrine do spálne, zásuvkové komody, nočné stolíky a toaletky nájdete v ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk. V ponuke nájdete akciové spálňové zostavy, ako aj sektorový nábytok, z ktorého si objednáte len tie prvky, ktoré potrebujete. V našej ponuke nájdete aj modernú akciovú spálňu BETINO.

Spálňa BETINO je kvalitná sektorová spálňa. Sektorový nábytok do spálne je v ponuke v prevedení dub sonoma tmavý. Akciová spálňová zostava ponúka tieto prvky do spálne: šatníková skriňa s posuvnými dverami a so zrkadlom, manželská posteľ s úložným priestorom, nočný stolík a 4-zásuvkovú komodu.  Spacia plocha manželskej postele BETINO je 160x200 cm. Cena postele bez roštu a bez matraca. Do postele je možné objednať zdravotný ortopedický matrac.

Moderný spálňový komplet BETINO je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, pohovky, sedačky, spálne, predsiene, váľandy, polohovateľné relaxačné kreslá, leňošky aj skladom.

YzU1Y2M