NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Manželské postele » Postele NEW DESIGN

Postele NEW DESIGN

Manželské postele od českého výrobcu NEW DESIGN. Kvalitné čalúnené manželské postele s úložným priestorom. Moderné výklopné manželské postele sú v ponuke aj s matracom alebo bez matraca. Vyklápacie postele sú v ponuke v látke alebo ekokoži. Manželské postele s vyklápaním z boku alebo od nôh sú v ponuke v dvoch rozmeroch: 160x200 cm a 180x200 cm. Všetky postele NEW DESIGN majú vysokú výšku spacej plochy - 54-59 cm. K posteliam je možné doobjednať aj elektricky polohovateľný rošt, taburetku, nočný stolík, dennú deku, prípadne vankúše. Dodacia lehota je 6 týždňov. 


EUR
EUR
 

603,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

690,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

690,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

690,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

518,00 EUR

skladom
novinka
DOPRAVA ZDARMA


 

518,00 EUR

skladom
novinka
DOPRAVA ZDARMA


 

518,00 EUR

skladom
novinka
DOPRAVA ZDARMA


 

518,00 EUR

skladom
novinka
DOPRAVA ZDARMA


 

518,00 EUR

skladom
novinka
DOPRAVA ZDARMA

V ponuke eshopu nájdete aj nábytok do spálne. V spálni svoje miesto má manželská posteľ a šatníková skriňa. Ak to priestor v spálni dovolí, nemali by chýbať nočné stolíky a komoda. Takéto akciové spálňové zostavy sú skladom. Manželská posteľ môže byť drevená alebo čalúnená. Finančne nenáročná je manželská posteľ z laminovanej DTD, drahšia je posteľ z masívneho dreva. Aj takéto postele nájdete v našej ponuke. Čalúnené manželské postele môžu byť látkové, ale aj z ekokože a koženky. Vývin ekokože napreduje, nie je čoho sa obávať. Koženkové manželské postele sú najpredávanejšie.

V ponuke eshopu nájdete manželské postele od slovenských, českých, poľských a talianskych výrobcov. V tejto kategórii sú postele od českého výrobcu.

Manželské postele od českého výrobcu NEW DESIGN sú kvalitné čalúnené manželské postele s úložným priestorom. Moderný dizajn, vysoké čelo, pohodlná výška spacej plochy postele, možnosť polohovateľného roštu - tieto manželské postele sú variabilné. Je ich možné objednať s matracom alebo bez matraca.

Tieto vyklápacie manželské postele sú v ponuke v látke alebo ekokoži. Látka môže byť jednofarebná alebo aj vzorovaná. Ekokoža je v ponuke v rôznych farbách. Manželské postele s vyklápaním z boku alebo od nôh sú v ponuke v dvoch rozmeroch spacej plochy a to 160x200 cm a 180x200 cm. Všetky postele majú vysokú výšku spacej plochy. Ložná plocha sa pohybuje na úrovní 54-59 cm. Záleží od typu matraca, ktorý si do tejto postele zvolíte. Čím vyšší matrac, tým vyššia výška spacej plochy postele.
K týmto českým manželským posteliam je možné doobjednať aj elektricky polohovateľný rošt pre dokonalý komfort spania. Elektricky polohovateľný rošt je vhodný aj pre seniorov. V tom istom farebnom prevedení si môžete k manželskej posteli doobjednať aj taburetku, nočný stolík, dennú deku, prípadne vankúše. Dodacia lehota na tieto manželské postele je 6 týždňov.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - sedačky, pohovky, obývačky, spálne, šatníkové skrine, váľandy, predsiene, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá a vidiecky provensálsky nábytok - aj na splátky. Dovoz zdarma!

N2I0M