NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Manželské postele » Postele NEW DESIGN

Postele NEW DESIGN

Manželské postele od českého výrobcu NEW DESIGN. Kvalitné čalúnené manželské postele s úložným priestorom. Moderné výklopné manželské postele sú v ponuke aj s matracom alebo bez matraca. Vyklápacie postele sú v ponuke v látke alebo ekokoži. Manželské postele s vyklápaním z boku alebo od nôh sú v ponuke v dvoch rozmeroch: 160x200 cm a 180x200 cm. Všetky postele NEW DESIGN majú vysokú výšku spacej plochy - 54-59 cm. K posteliam je možné doobjednať aj elektricky polohovateľný rošt, taburetku, nočný stolík, dennú deku, prípadne vankúše. Dodacia lehota je 6 týždňov. 


EUR
EUR
 

565,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

646,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

646,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

646,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

V ponuke eshopu nájdete aj nábytok do spálne. V spálni svoje miesto má manželská posteľ a šatníková skriňa. Ak to priestor v spálni dovolí, nemali by chýbať nočné stolíky a komoda. Takéto akciové spálňové zostavy sú skladom. Manželská posteľ môže byť drevená alebo čalúnená. Finančne nenáročná je manželská posteľ z laminovanej DTD, drahšia je posteľ z masívneho dreva. Aj takéto postele nájdete v našej ponuke. Čalúnené manželské postele môžu byť látkové, ale aj z ekokože a koženky. Vývin ekokože napreduje, nie je čoho sa obávať. Koženkové manželské postele sú najpredávanejšie.

V ponuke eshopu nájdete manželské postele od slovenských, českých, poľských a talianskych výrobcov. V tejto kategórii sú postele od českého výrobcu.

Manželské postele od českého výrobcu NEW DESIGN sú kvalitné čalúnené manželské postele s úložným priestorom. Moderný dizajn, vysoké čelo, pohodlná výška spacej plochy postele, možnosť polohovateľného roštu - tieto manželské postele sú variabilné. Je ich možné objednať s matracom alebo bez matraca.

Tieto vyklápacie manželské postele sú v ponuke v látke alebo ekokoži. Látka môže byť jednofarebná alebo aj vzorovaná. Ekokoža je v ponuke v rôznych farbách. Manželské postele s vyklápaním z boku alebo od nôh sú v ponuke v dvoch rozmeroch spacej plochy a to 160x200 cm a 180x200 cm. Všetky postele majú vysokú výšku spacej plochy. Ložná plocha sa pohybuje na úrovní 54-59 cm. Záleží od typu matraca, ktorý si do tejto postele zvolíte. Čím vyšší matrac, tým vyššia výška spacej plochy postele.
K týmto českým manželským posteliam je možné doobjednať aj elektricky polohovateľný rošt pre dokonalý komfort spania. Elektricky polohovateľný rošt je vhodný aj pre seniorov. V tom istom farebnom prevedení si môžete k manželskej posteli doobjednať aj taburetku, nočný stolík, dennú deku, prípadne vankúše. Dodacia lehota na tieto manželské postele je 6 týždňov.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - sedačky, pohovky, obývačky, spálne, šatníkové skrine, váľandy, predsiene, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá a vidiecky provensálsky nábytok - aj na splátky. Dovoz zdarma!

ZjI1YTcy