NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Sedačky » Kožené sedačky

Kožené sedačky

Kožené sedacie súpravy, rohové kožené sedačky, sedačky z pravej kože v zostavách 3+2+1 a 3+1+1. Moderné kožené sedačky s polohovateľnými opierkami hlavy sú dizajnované pre ešte pohodlnejšie sedenie. Najpredávanejšie sú sedačky z bielej a čiernej kože. Našimi koženými sedačkami ohúrite každú návštevu. Dovoz zdarma.


EUR
EUR
 

1 469,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

749,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

1 599,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

1 599,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

1 299,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

1 606,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Sedacia súprava je v obývačke dominantným prvkom. Kožené sedačky nájdeme aj kanceláriach a v iných administratívnych a kancelárskych priestoroch. Do kancelárie sú vhodné sedačky pevné, nerozkladacie. Kožené sedacie súpravy sa vyrábajú aj rozkladacie, niektoré majú aj úložný priestor. Akciové kožené sedacie súpravy v tvare písmena L, v tvare písmena U aj skladom.

Eshop s nábytkom www.nabytok-sedacky.sk - moderný a kvalitný nábytok, lacné akciové sedačky, pohovky, obývačky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, spálne, šatníkové skrine, koženkové manželské postele s úložným priestorom, komody, vitríny, televízne a konferenčné stolíky, predsiene, akciové vešiakové steny, botníky, sedacie vaky, záhradný ratanový nábytok - aj na splátky.

MDFkNjNkNW