Rozkladacie pohovky moderného dizajnu potešia nielen študentov

20.05.2019

Rozkladacie pohovky moderného dizajnu potešia nielen študentov

Hľadáte výnimočnú rozkladaciu pohovku, ktorá bude vhodná pre študenta? Máme pre Vás zopár tipov

Nábytok pestrých farieb tak k deťom a študentom patrí. Nábytok do detských a študentských izieb sa vyrába aj v sýtych farbách, ktoré rozžiaria interiér a podporia aj detské hry a fantázie. V našej ponuke nájdete aj rozkladacie pohovky, ktoré upútajú nielen motívom poťahových látok na vankúšoch. Ak hľadáte moderné rozkladacie pohovky, z našej ponuky si určite vyberiete tú správnu a vhodnú pre Vás. 

Pohovky v tyrkysových, fialových, ružových, či modrých farbách nechýbajú v našej ponuke. Farba pohovky napovedá, pre koho je pohovka určená. Dievčenské pohovky majú kvetované motívy alebo ružovú, či fialovú farbu. Pre chlapcov sú určené tyrkysové, či modré pohovky. 

Čierne, sivé, zelené, oranžové, či žlté sú univerzálne farby, vhodné tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá. Pre -násťročných sú určené pohovky napríklad s motívom futbalistov, hudobných nástrojov, áut, motoriek, lietadiel, autobusov, či svetových metropol. Najlepšie je, ak si dieťa, ak je už dostatočne rozumné, samo vyberie pohovku, ktorá sa mu páči. Rodičia by ho mali len usmerniť, ktorá farba pohovky je do jeho detskej, či študentskej izby vhodná. 

Modrá rozkladacia pohovka na spanie

Rozkladacie pohovky sa od seba rozlišujú len farbou, ich dizajn je väčšinou rovnaký. Každá má v cene dva operadlové a dva podrúčkové vankúše v ich vlastným poťahom. Pohovky majú úložný priestor a podľa kvality spacej plochy sa radia do dvoch kategórií - vhodné na každodenné spanie a vhodné na príležitostné spanie. Rozkladacie pohovky sa líšia aj vnútorným zložením. Pružinové, či molitanové nájdete aj v našej ponuke. 

Pohovka by mala v miestnosti, kde ju umiestniť plniť hlavne svoju funkciu. Počas dňa pohodlná sedačka a večer, po jednoduchom roztiahnutí, komfortná manželská posteľ. Nesmie jej chýbať ani úložný priestor na  prípadné lôžkoviny. Rozkladacie pohovky by mali upútať aj farbou, nemusí ísť hneď o pestrú farbu, ale farba sa musí hodiť a ladiť s interiérom. Ak si neviete vyberať tú správnu, kľudne sa na nás obráťte, sme tu pre Vás.

Autor: Ivana z nabytok-sedacky.sk

MDdlZjJlNT