NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » VÁĽANDY

Váľandy

Moderné pružinové alebo molitanové vyklopné váľandy. V ponuke aj kvalitné slovenské a české vyklápacie postele, ale aj lacné akciové váľandy. V našej ponuke nájdete aj polohovacie váľandy, postele s polohovaním pod hlavou  napr. pre seniorov. Akciové váľandy aj skladom - dodacia lehota 7-10 dní. 


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


bežná cena 319,00 EUR

290,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Váľandy nájdeme najmä v detských, či študentských izbách. Výklopné váľandy ponúkajú aj úložný priestor na odkladanie vankúšov a paplónov. Moderné a kvalitné výklopné váľandy, ako aj lacnejšie akciové vyklápacie válendy s úložným priestorom nájdete v našej ponuke. V ponuke eshopu nájdete aj slovenské a české postele s vyklápaním, či dokonca s polohovaním pod hlavou a nohami. Polohovacie váľandy sú určené najmä pre seniorov.

Výklopné váľandy slúžia pre deti, študentov a aj dospelých na každodenné spanie. Veľmi dôležitá je aj výška spacej plochy postele. Čím vyššia spacia plocha postele, tým komfortnejšie vstávanie aj spanie. Niektoré váľandy majú v cene aj zástenky, aby nedochádzalo k znečisťovaniu stien. Najpredávanejšie sú váľandy z ekokože, či koženky. Spacia plocha je samozrejme čalúnená látkou. Kvalité váľandy majú vysoký pružinový matrac a spaciu plochu aspoň 80x195 cm. Niektoré kvalitné slovenské molitanové váľandy majú lamelové rošty.


Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá a ušiaky, stohovateľné stoličky, sedacie vaky, hojdacie kreslá, ratanové sedacie súpravy, obývačky - komody, vitríny, televízne a konferenčné stolíky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok.

YTYyOWVlZD