NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SPÁLNE » SPÁLŇA LYNATET

Spálňa LYNATET

Spálňa LYNATET. Moderná biela lesklá spálňa LYNATET nemeckého dizajnu s elegantnými prvkami v hnedej farbe. Sektorový nábytok do spálne je v ponuke v prevedení biela + dub sonoma truflový. Kvalitný sektor má moderné zaoblené hrany, predné plochy sú vyrobené z MDF bielej farby - extra vysoký lesk HG, materiál LDTD odolná voči poškrabaniu, vlhkosti a vysokej teplote.  Spálňová zostava je skladom - dodacia lehota je 7-10 dní. Akciové spálňové zostavy a komplety aj na splátky. LYNATET ponúka nábytok nielen do spálne, ale aj do obývačky a predsiene. 


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMABiele lesklé spálne patria medzi najpredávanejšie. V ponuke eshopu nájdete spálňové zostavy a komplety, ako aj sektorový nábytok do spálne v prevedení biely lak vysoký lesk. Spálne ponúkajú množstvo prvkov, aby ste si vytvorili spálňu podľa Vašich predstáv.

Spálňa LYNATET je moderná biela lesklá spálňa nemeckého dizajnu s elegantnými prvkami v hnedej farbe. Sektorový nábytok do spálne je v ponuke v prevedení biela v kombinácii s dubom sonoma truflovým.

Kvalitný spálňový sektor LYNATET má moderné zaoblené hrany, predné plochy sú vyrobené z MDF bielej farby s extra vysokým leskom HG. Spálňa je vyrobená z LDTD odolná voči poškrabaniu, vlhkosti a vysokej teplote.  Výhodou spálne LYNATET je, že je skladom - dodacia lehota je 7-10 dní. Spálňa ponúka manželské postele s rozmerom spacej plochy 140x200 cm, 160x200 cm a 180x200 cm. V jej širokej ponuke nájdete aj komody, nočné stolíky a šatníkové skrine so zrkadlom. Vyberie si z takého množstva prvkov každý.

LYNATET ponúka nábytok nielen do spálne, ale aj do obývačky a predsiene. V ponuke aj obývacia stena a vešiaková zostava LYNATET. Spálňa LYNATET je skladom a je tou správnou voľbou, ak hľadáte bielu lesklú spálňu.

NmFmZTY4