NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SPÁLNE » SPÁLŇA DEA

Spálňa DEA

Moderná spálňa DEA. Kvalitný taliansky sektorový nábytok do spálne je len na objednávku, dodacia lehota je 6 týždňov. Spálňa v prevedení biely lak s vysokým leskom odolným proti poškrabaniu s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Úchytky sú kovové - starožitné striebro. Spálňa ponúka šatníkové skrine, manželskú posteľ, komodu, nočné stolíky a lavicu s úložným priestorom. V ponuke aj štýlové spálňové zostavy a komplety, ako aj lacný sektorový nábytok do spálne, ktorý je aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
 

221,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

68,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

79,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

V eshope www.nabytok-sedacky.sk nájdete moderné spálne, kvalitné a aj lacné akciové spálňové komplety v rôznych farebných prevedeniach. Nechýbajú biele lesklé spálne, biele matné, spálne v dekore sivá, či dekor betón. Obľúbené sú aj spálne v klasických dekoroch dreva. Spálňový nábytok zahŕňa šatníkové skrine s otváracími a posuvnými dverami, manželské postele s úložným a bez úložného priestoru, zásuvkové a dvierkové komody, či nočné stolíky. V ponuke eshopu nájdete aj toaletky, ktoré takisto plnia svoje funkcie v spálni.

Moderná spálňa DEA je kvalitný taliansky sektorový nábytok do spálne. Tento štýlový a dizajnový nábytok je len na objednávku, dodacia lehota je 6 týždňov. Spálňa DEA je v ponuke v prevedení biely lak s vysokým leskom odolným proti poškrabaniu s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Úchytky sektoru DEA sú kovové, vo farbe starožitné striebro. Nohy na jednotlivých prvkoch spálne sú drevené, lakované bielym matným lakom.

Manželská posteľ DEA vyniká svojim vzhľadom, tým sú Taliani typickí. Fascinujúce čelo manželskej postele DEA je z bielej ekokože. Manželská posteľ je v ponuke s rozmerom spacej plochy 180x200 cm. Manželská posteľ neponúka možnosť úložného priestoru. Do manželskej postele si môžete zvoliť zdravotný ortopedický matrac. Čelo modernej manželskej postele je čalúnené vysoko kvalitnou ekokožou bielej farby a je zdobené gombíkmi a ozdobnou štýlovou dekoráciou. Ozdobná dekorácia je vyrobená z polyuretánu v zlato striebornej perleti.

Spálňa je dodávaná v demontovanom stave. Moderná, štýlová a exkluzívna spálňa je len na objednávku, dodacia lehota je 6-8 týždňov. Taliansky výrobok!

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok.

ODBiNGRiOT