NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SPÁLNE » SPÁLŇA BETINO

Spálňa BETINO

Spálňa BETINO, kvalitná sektorová spálňa v prevedení dub sonoma tmavý. Akciová spálňová zostava ponúka tieto prvky do spálne: šatníková skriňa s posuvnými dverami a so zrkadlom, manželská posteľ s úložným priestorom, nočný stolík a 4-zásuvkovú komodu. Moderný spálňový komplet BETINO je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Manželské postele, šatníkové skrine do spálne, zásuvkové komody, nočné stolíky a toaletky nájdete v ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk. V ponuke nájdete akciové spálňové zostavy, ako aj sektorový nábytok, z ktorého si objednáte len tie prvky, ktoré potrebujete. V našej ponuke nájdete aj modernú akciovú spálňu BETINO.

Spálňa BETINO je kvalitná sektorová spálňa. Sektorový nábytok do spálne je v ponuke v prevedení dub sonoma tmavý. Akciová spálňová zostava ponúka tieto prvky do spálne: šatníková skriňa s posuvnými dverami a so zrkadlom, manželská posteľ s úložným priestorom, nočný stolík a 4-zásuvkovú komodu.  Spacia plocha manželskej postele BETINO je 160x200 cm. Cena postele bez roštu a bez matraca. Do postele je možné objednať zdravotný ortopedický matrac.

Moderný spálňový komplet BETINO je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, pohovky, sedačky, spálne, predsiene, váľandy, polohovateľné relaxačné kreslá, leňošky aj skladom.

MGQ0YW