NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » MANŽELSKÉ POSTELE » SLOVENSKÉ POSTELE

Slovenské postele

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj slovenské manželské postele - kvalitné akciové slovenské postele s úložným priestorom. Spacia plocha postelí je 160x200 cm alebo 180x200 cm. Najpredávanejšie sú manželské postele z ekokože, obľúbené sú aj látkové čalúnené manželské postele s výklopnými lamelovými roštami a s veľkým úložným priestorom. V ponuke nájdete aj slovenské manželské postele z masívneho dreva. Niektoré akciové koženkové manželské postele sú v ponuke aj s LED osvetlením. Moderné a kvalitné spálne, akciové spálňové zostavy a komplety aj skladom. Dovoz zdarma.


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Manželské postele plnia svoju funkciu v spálni. Spolu so šatníkovou skriňou, komodou a nočnými stolíkmi ju nájdeme v spálni. Manželské postele sa vyrábajú v rôznych prevedeniach a s rôznymi spacími plochami. Najpreferovanejšia spacia plocha manželskej postele je 160x200 cm a 180x200 cm.

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete širokú ponuku kvalitných slovenských manželských postelí. Väčšina postelí má veľký úložný priestor, vyklápajú sa z boku postele. V cene postelí sú častokrát výklopné lamelové rošty, na ktoré je vhodné umiestniť zdravotný ortopedický matrac.

Niekedy sú manželské postele aj skladom, dodacia lehota v tomto prípade je 1 týždeň. Ak nie je skladom požadovaný rozmer spacej plochy, dodacia lehota je 8 týždňov.

Kvalitné slovenské manželské postele sa vyrábajú z masívneho dreva, ale aj čalúnené látkou a ekokožou. Ekokoža môže byť v rôznych prevedeniach, najviac však biela, sivá, hnedá a čierna.

Spacia plocha koženkových slovenských manželských postelí je až na úrovni 60+ cm. Záleží aj od výšky matraca, ktorý si zákazník do tejto postele zvolí. Takáto komfortná výška spacej plochy manželskej postele je veľkým plusom nielen pre seniorov, ale pre všetky vekové kategórie.

Slovenské manželské postele sú v ponuke v akciových cenách, spacia plocha je 160x200 cm alebo 180x200 cm. Manželské postele sú určené pre 2 zdravotné otopedické matrace. Kvalitné slovenské výrobky!

NDg3NDNiM