NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SEDAČKY » SEDAČKY Z EKOKOŽE

Sedačky z ekokože

Kvalitné sedačky z ekokože alebo koženky. Najpredávanejšie sú sedačky z bielej alebo čiernej ekokože. Koženkové sedačky sú v ponuke rohové v tvare písmena L, v tvare písmena U, v zostavách 3+2, 3+2+1, 3+1+1. Ku sedačkách z ekokože sa výborne hodia relaxačné polohovacie kreslá alebo leňošky z našej ponuky. Niektoré sedačky sú aj skladom, dodacia lehota je 7-10 dní. 


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


 

810,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

810,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Sedačky sa vyrábajú v pravej koži, ekokoži, koženke alebo v látke. Sedačky z ekokože sú praktické na údržbu. Sú vhodné k malým deťom a k domácim zvieratám. Sedacie súpravy z ekokože sú v ponuke nielen v  zostavách 3+2+1, 3+1+1, ale aj rohové v tvare písmena L a aj v tvare písmena U. Sedačky z ekokože pôsobia luxusným dojmom, nakoľko na prvý pohľad sú nerozoznateľné od kožených.

Sedacia súprava je v obývačke dominantným prvkom. Sedačky z ekokože nájdeme aj kanceláriach a v iných administratívnych a kancelárskych priestoroch. Do kancelárie sú vhodné sedačky pevné, nerozkladacie.

Eshop s nábytkom www.nabytok-sedacky.sk ponúka sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, výklopné váľandy, rozkladacie kreslá a taburetky, stohovateľné stoličky, záhradný ratanový nábytok, ratanové sedacie súpravy, závesné hojdacie kreslá, leňošky, relaxačné polohovateľné kreslá, predsiene, botníky, spálne, spálňové zostavy, manželské postele, šatníkové skrine. Vyberáme pre Vás moderný aj klasický, ako aj kvalitný a lacný akciový nábytok.

MTFlOTc