NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SEDAČKY » SEDAČKY V TVARE U

Sedačky v tvare U

Sedačky v tvare U, lacné akciové rohové sedacie súpravy v tvare písmena U. Účkové sedačky sú rozkladacie s úložným priestorom, niektoré sú vhodné aj na každodenné spanie. Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové sedacie súpravy. Najpredávanejšie sedacie súpravy sú aj skladom - dodacia lehota 1 týždeň. 


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Sedačky v tvare písmena U sú najpredávanejšie. Rohové sedacie súpravy do U poskytujú pre celú rodinu dostatok miesta na sedenie, či leňošenie. Sedačky v tvare U môžete doplniť o relaxačné kreslo alebo taburetku z našej ponuky. Niektoré ú-čkové sedačky sú určené aj na každodenné spanie. Obľube sa teší kombinácia poťahových látok šenil (sedenie) s koženkou alebo ekokožou (spodná časť a porúčky). Najpredávanejšie sú látkové sedačky v tvare U. Niektoré sedačky v tvare "U" sú univerzálne, majú univerzálny P/Ľ roh. Zákazník si sám prvým montovaním volí požadovaný roh. Sedačky majú pružinové alebo  molitanové (PUR pena) sedenie. Moderné sedačky majú polohovateľné podrúčky alebo výškovo nastaviteľné opierky hlavy. Moderné sedačky s LED osvetlením takisto nájdete v našej ponuke.

Veľká alebo malá sedačka v tvare písmena U? Záleží od voľného priestoru vo Vašej obývačke. Eshop s nábytkom www.nabytok-sedacky.sk  - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, relaxačné polohovacie kreslá, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, komody, nočné stolíky, manželské postele, predsiene, botníky, výklopné váľandy. Lacný akciový nábytok aj skladom.

Y2U3Nzc4NW