NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SEDAČKY » SEDAČKY SKLADOM

Sedačky skladom

Sedacie súpravy nachádzajúce sa v tejto kategórii sú u výrobcov na sklade, sú skladom! Sedačky skladom Vám vieme doručiť do 7-10 dní. Sedačky skladom sú od slovenských, českých, poľských aj nemeckých výrobcov. Ak potrebujete rýchlo novú sedačku, vyberajte z ponuky tejto kategórie.


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Sedačka je neodmysliteľnou súčasťou každej obývačky. Sedačka môže byť rovná alebo rohová. Rohová sedacia súprava sa vyrába v tvare písmena L alebo U. Sedačka môže byť látková, či z ekokože, koženky alebo pravej hovädzej kože. V eshope nájdete širokú ponuku všetkých typov sedačiek. Ak hľadáte sedačku do obývačky, na ktorej potrebujete spať, vyberajte z ponuky sedačiek vhodných na každodennné spanie. Moderné sedacie súpravy majú zabudované LED osvetlenie, polohovateľné podrúčky a záhlavníky alebo sú na vysokých drevených, či kovových nožičkách. Najpredávnejšie sedacie súpravy sú v tvare písmena U. V ponuke eshopu nájdete veľké, aj malé účkové sedačky.

Ak potrebujete Vašu novú sedačku mať rýchlo doma, vyberajte z našej ponuky sedačiek skladom. Akciové sedačky, ktoré sú skladom, bývajú v ponuke  v tých najpredávanejších zostavách a poťahových látkach. Skladom bývajú aj  sedačky kožené, z pravej kože. Skladom máme sedacie súpravy rovné, aj rohové. Sedačky skladom sú v ponuke v akciových cenách. Dodať Vám ich vieme do 7-10 dní. Eshop s nábytkom aj na splátky.

OWJmMjB