NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SEDAČKY » SEDAČKY S OSVETLENÍM

Sedačky s osvetlením

Sedačky s osvetlením, sedacie súpravy rohové v tvare písmena L s úložným priestorom, vhodné aj na každodenné spanie. Moderné sedačky aj skladom. Kvalitné slovenské, české, poľské a nemecké sedačky aj v tvare písmena U v našej ponuke. Lacné akciové sedačky aj skladom, dodacia lehota je 7 dní. Dovoz zdarma!


EUR
EUR

Sedačky s podsvietením sú veľkým hitom. Nielen sedačky, ale aj pohovky, obývačky, predsiene, váľandy, manželské postele s LED osvetlením sú momentálne in. Niektoré sedacie súpravy s podsvietením majú dokonca možnosť výberu odtieňu podfarbenia. Najširšia je ponuka rohový sedačiek v tvare písmena L a aj U. Eshop s nábytkom - akciový nábytok aj skladom.

Eshop s nábytkom www.nabytok-sedacky.sk - moderný a kvalitný nábytok, lacné akciové sedačky, pohovky, obývačky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, spálne, šatníkové skrine, koženkové manželské postele s úložným priestorom, komody, vitríny, televízne a konferenčné stolíky, predsiene, akciové vešiakové steny, botníky, sedacie vaky, záhradný ratanový nábytok.

OWRiM