NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » POHOVKY » ROZKLADACIE TABURETKY

Rozkladacie taburetky

Rozkladacie taburetky na spanie, praktické rozťahovacie taburetky do detských a študentských izieb, do ubytovacích zariadení, hotelov, penziónov, na chaty... Rozkladacia taburetka KIKA ponúka po rozložení komfortnú šírku aj dĺžku spacej plochy. Lacná akciová rozkladacia taburetka KIKA je skladom vo svetlohnedej látke, dodacia lehota je 7-10 dní. Dovoz zdarma


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA

Rozkladacia taburetka KIKA je veľmi praktická. Počas dňa poskytuje pohodlie pri sedení a po roztiahnutí poskytuje komfortnú šírku aj dĺžku spacej plochy. Jedinou nevýhodou je, že nemá úložný priestor.

Moderná a kvalitná taburetka KIKA je určená na spanie nielen do obývačky, detskej a študentskej izby, ale aj do hotelov, penziónov, na chaty, do rôznych ubytovacích zariadení. Rozťahovacia taburetka KIKA je skladom vo svetlo hnedej kvalitnej poťahovej látke altara. Dá sa objednať aj iných farebných prevedeniach, aby ladila do akéhokoľvek interiéru, do akejkoľvek obývačky. Rozkladacia taburetka KIKA poskytuje po roztiahnutí plnohodnotné spacie lôžko pre deti a dospelých. Rozkladacie môžu byť nielen taburetky, ale aj kreslá. Rozkladacie kreslá už ponúkajú aj úložný priestor.
 
Eshop www.nabytok-sedacky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok.

ZDAzZTQ3