NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » RATANOVÝ NÁBYTOK

Ratanový nábytok

Eshop s nábytom www.nabytok-sedacky.sk ponúka aj záhradný ratanový nábytok, ratanové sedacie súpravy, ratanové sedenie na terasy, záhradné sety a komplety, ratanové jedálenské stoly a kreslá, závesné kreslá a záhradné hojdacie kreslá - vhodné nielen do interiéru, ale aj do exteriéru. Akciový záhradný ratanový nábytok je skladom.


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


bežná cena 212,00 EUR

175,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


bežná cena 512,00 EUR

479,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

499,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


bežná cena 749,00 EUR

719,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


bežná cena 189,00 EUR

169,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Ratanový nábytok je určený predovšetkým do zimnej záhrady, do interiéru, umelý ratan - technoratan je vhodný na terasy, do altánkov, do exteriéru. V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj záhradné ratanové kreslá. Závesné ratanové kreslá, záhradné hojdacie kreslá sú určené pre relax po ťažkej práci v záhrade alebo po namáhavom pracovnom dni. Len si predstavte, ako v závesnom ratanovom kresle pozeráte na oblohu a hviezdy. Alebo sa kocháte svojou záhradou. Závesné ratanové kreslá, záhradné  hojdacie kreslá výborne sadnú do každej záhrady, zimnej záhrady, na každú terasu. Sú výborným doplnkom k Vašemu záhradnému sedeniu. Dodajú Vašej terase ten pravý šmrnc.

Súčasťou terás a záhradných sedení sú aj sedacie súpravy. Rohové ratanové záhradné sedacie súpravy sú v ponuke s konferenčným stolíkom v tom istom farebnom prevedení. V ponuke sú rozmerovo menšie, aj väčšie, aby sme uspokojili malé aj veľké rodiny. Ak máte malú terasu, či prístrešok, pre Vás sú určené menšie ratanové sedenia. Niektoré ratanové sedačky majú látku na sedákoch vodeodolnú. V ponuke nájdete aj záhradné ratanové jedálenské stoly, stoličky - kreslá. Vychutnajte si nedeľný obed v takýchto nádherných jedálenských setoch. Ratanové kreslá k jedálenským stolom sú pohodlné, môžete sa aj pohodlne oprieť.

Moderné akciové záhradné ratanové komplety a sety sú skladom.

MDdkM