NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » PROVENSÁLSKY NÁBYTOK

Provensálsky nábytok

Provensálsky nábytok, sektorový nábytok v provensálskom vidieckom štýle. Biele provensálske obývačky, spálne, predsiene, jedálne. Tento vidiecky, farmársky či dedinský štýl bývania si v súčasnosti získava čoraz viac priaznivcov. V našej ponuke nájdete viac druhov tohto štýlového rustikálneho nábytku. Dovoz zdarma.


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA


 

110,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

108,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj štýlový rustikálny sektorový nábytok do obývačky, spálne, jedálne, predsiene vo vidieckom provensálskom štýle. Nábytok v štýle provence je momentálne najpredávanejší. V ponuke eshopu nájdete nielen drevený vidiecky nábytok, ale aj čalúnený. Výrobcovia ponúkajú pohovky, rozkladacie kreslá, sedačky a aj ušiaky - televízne kreslá vo vidieckom provensálskom štýle. Ak nechcete celý interiér ladiť do takéhoto štýlu, zadováže si len jeden prvok, ktorý je dominantný pre tento štýl. Stačí televízne kreslo s podnožkou v tomto štýle a Vás interiér bude vyzerať trendy.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - moderný a kvalitný, ako aj akciový nábytok, sedačky, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok.

OTFmM