NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » PROVENSÁLSKY NÁBYTOK

Provensálsky nábytok

Provensálsky nábytok, sektorový nábytok v provensálskom vidieckom štýle. Biele provensálske obývačky, spálne, predsiene, jedálne. Tento vidiecky, farmársky či dedinský štýl bývania si v súčasnosti získava čoraz viac priaznivcov. V našej ponuke nájdete viac druhov tohto štýlového rustikálneho nábytku. Nábytok provence ponúka prvky: vitríny, komody vysoké aj nízke, príborníky, policové regále - aj na víno, toaletné stolíky, televízne a konferenčné stolíky, jedálenské stoly a stoličky, lavice... Nábytok do obývačky a aj jedálne. Eshop s kvalitným a moderným nábytkom, sedačkami, pohovkami, predsieňami, spálňami, obývačkami, relaxačnými kreslami... V našej ponuke aj lacnejší akciový nábytok. Dovoz zdarma.


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

99,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj štýlový rustikálny sektorový nábytok do obývačky, spálne, jedálne, predsiene vo vidieckom provensálskom štýle. Nábytok v štýle provence je momentálne najpredávanejší. V ponuke eshopu nájdete nielen drevený vidiecky nábytok, ale aj čalúnený. Výrobcovia ponúkajú pohovky, rozkladacie kreslá, sedačky a aj ušiaky - televízne kreslá vo vidieckom provensálskom štýle. Ak nechcete celý interiér ladiť do takéhoto štýlu, zadováže si len jeden prvok, ktorý je dominantný pre tento štýl. Stačí televízne kreslo s podnožkou v tomto štýle a Vás interiér bude vyzerať trendy.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - moderný a kvalitný, ako aj akciový nábytok, sedačky, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok.

OTVjZWFiY