NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » PREDSIENE » PREDSIEŇ GOMERA

Predsieň GOMERA, provensálska vešiaková stena, biely masívny sektorový nábytok do predsiene vo vidieckom provensálskom štýle

Vešiaková stena, predsieň GOMERA v provensálskom štýle. Biely vidiecky provensálsky sektorový nábytok do predsiene. Masívny rustikálny predsieňový nábytok v provensálskom štýle. Výrobky štýlového nábytku GEO /GEOMERA-GOMERA/ sú výlučne vyrábané z ručne spracovávaného agátového dreva. Tento agátový masív je jedinečný prírodný produkt zo 100 % certifikovanej výsadby, ktoré sa v krajine pôvodu spracováva na hotové výrobky. Hrany a rohy sú tvarovo pekne zaoblené a povrch ľahko zabrúsený, čím nábytok získava atraktívny vzhľad. Odskoky, trhliny, nerovnosti a otvory po sukoch sú dôkazmi mnohoročného rastu a pôvodu dreva. Aby sa dlho zachovala kvalita, musia byť tieto výrobky primerane ošetrované. Je nutné zabrániť odkladaniu horúcich a vlhkých predmetov na nábytok, pretože tieto vytvárajú fľaky a odtlačky. Tekutiny je nutné okamžite zotrieť. Pri čistení nábytku doporučujeme vlhkou utierkou čistiť v smere vlákien dreva. Nikdy nepoužívajte agresívne čistiace a umývacie prostriedky. Predné plochy sektoru GOMERA: agát masív - farba biely štrukturovaný lak, úchytka hnedá antik. Korpus - čiastočný masív agát, farba biela štrukturovaná. Vrchné dná - agát masív, tmavohnedá farba. Dovoz z Nemecka. Dodacia lehota je 5-6 týždňov. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

499,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

699,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

159,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

105,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

159,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
 

249,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Štýl provence je charakteristický svetlým nábytkom. V ponuke eshopu nájdete obývačky, spálne, predsiene, sedačky a pohovky aj vo vidieckom provensálskom štýle. Nechábajú vidiecke komody, vitríny, príborníky, jedálenské stoly so stoličkami, televízne a konferenčné stolíky, botníky, skrinky na topánky, vešiakové panely, zrkadlá, šatníkové skrine a lavice na sedenie.
Nábytok v štýle provence sa vyrába z laminovanej DTD, ale aj z masívneho dreva. Cenovo dostupnejší je nábytok z lamina.
Masívny nábytok je náročnejší na údržbu, musí byť adekvátne ošetrovaný. Je nutné zabrániť odkladaniu horúcich a vlhkých predmetov na nábytok, pretože tie vytvárajú fľaky a odtlačky. Tekutiny z masívneho nábytku je nutné okamžite zotrieť. Pri čistení nábytku doporučujeme vlhkou utierkou čistiť v smere vlákien dreva. Nikdy nepoužívajte agresívne čistiace a umývacie prostriedky na nábytok.
Eshop www.nabytok-sedacky.sk moderný a klasický, kvalitný aj lacný akciový nábytok, nábytok vo vidieckom provensálskom štýle, nábytok industriálny, štýlový rustikálny nábytok. Akciový nábytok aj skladom.

ODA4M