NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » MANŽELSKÉ POSTELE » POSTELE S OSVETLENÍM

Postele s osvetlením

Moderné manželské postele s osvetlením, kvalitné a aj lacné akciové manželské postele s LED podsvietením, s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru. Najširšia je ponuka manželských postelí so spacou plochou 160x200 a 180x200 cm. Najpredávanejšie sú manželské postele z ekokože a koženky. V ponuke nájdete aj drevené manželské postele s osvetlením. Dovoz zdarma!


EUR
EUR


Manželské postele do spálne sa vyrábajú v rôznych prevedeniach. Drevené, koženkové alebo z masívneho dreva môžu mať aj úložný priestor. Moderné sú manželské postele z ekokože s LED osvetlením v čele postele, ale aj v jej spodnej časti. V ponuke eshopu nájdete manželské postele v prevedení biely lak vysoký lesk, biela matná, ekokoža biela, sivá, hnedá a čierna.

S LED osvetlením sa vyrábajú aj výklopné váľandy, predsiene, sedačky, pohovky, televízne a konferenčné stolíky, vitríny, šatníkové skrine.

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete moderný a kvalitný nábytok, lacné akciové sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, predsiene, botníky, relaxačné polohovacie kreslá, leňošky, manželské postele od rôznych výrobcov. V ponuke aj kvalitný slovenský, taliansky a nemecký nábytok.

YWFlNDY2