NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » POHOVKY » POHOVKY NA DENNÉ SPANIE

Pohovky na denné spanie

Pohovky vhodné na každodenné spanie, rozkladacie pohovky s úložným priestorom určené aj na denné spanie pre deti a študentov, do detských a študentských izieb, do obývačiek. Moderné pružinové a molitanové rozťahovacie pohovky aj s LED osvetlením. Kvalitné slovenské, poľské, české a nemecké pohovky. Rohové pohovky na denné spanie v tvare písmena L, rovné pohovky a sedačky, rozkladacie kreslá a taburetky. Pohovky sú látkové, aj z ekokože alebo koženky. Pohodlné, štýlové, exkluzívne, luxusné, či klasické pohovky aj skladom, dodacia lehota 10 dní. V našej ponuke nájdete aj lacné akciové rozkladacie pohovky, pohovky s chrómovými nohami, pohovky s bokom. Eshop www.nabytok-sedacky.sk  - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, obývačky, spálne, šatníkové skrine, vešiakové steny, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá - dovoz zdarma


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Pohovky slúžia nielen ako sedačky, ale aj ako manželské postele. Počas dňa na pohovke sedíme, večer sa roztiahnu na manželskú posteľ. Rozkladanie by malo byť rýchle a jednoduché. Niektoré pohovky na každodenné spanie majú systém automat - mechanizmus uľahčujúci každodenné rozkladanie pohovky. Pri jej rozťahovaní nie je potrebné veľké úsilie.

V ponuke eshopu nájdete moderné a kvalitné rozkladacie pohovky vhodné aj na každodenné spanie s úložným priestorom. Akciové rozťahovacie pohovky a sedačky sú aj skladom. V ponuke aj pohovky pre deti a študentov, do detských a študentských izieb, pohovky pre dospelých aj s LED osvetlením. Pohovky majú operadlové alebo podrúčkové vankúše voľne položené. Kvalitné pohovky na každodenné spanie majú pružinové sedenie. Pohovky na každodenné spanie sú cenovo drahšie. V ponuke eshopu nájdete poľské, české a aj slovenské rozkladacie pohovky.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok.

MGZmNjRjMj