NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » POHOVKY » POHOVKY EKOKOŽA

Pohovky ekokoža

Pohovky ekokoža alebo koženka. Pohovky sú vhodné na príležitostné alebo aj každodenné spanie s úložným priestorom do detských a študentských izieb. Kvalitné, moderné pohovky, takisto aj lacné akciové rozťahovacie pohovky. Niektoré pohovky sú s kovovými nohami alebo s LED osvetlením. Slovenské, české, nemecké aj poľské pohodlné pohovky. Eshop www.nabytok-sedacky.sk - dovoz po celej SR zdarma.


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


bežná cena 715,00 EUR

670,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


bežná cena 715,00 EUR

670,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


bežná cena 715,00 EUR

670,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Pohovky z ekokože sú vhodné nielen do domácnosti, ale aj  do administratívnych,  kancelárskych či iných obchodných priestorov. Koženkové pohovky sú praktické na údržbu.  Sú cenovo dostupné a bývajú skladom. Niektoré rozkladacie pohovky sú určené aj  na každodenné spanie a navyše ponúkajú aj praktický úložný priestor. Je len na Vás, či sa rozhodnete pre látkovú pohovku alebo pohovku z ekokože, či koženky. Koženkové pohovky sú v ponuke rovné (ako 3-sedy) alebo aj rohové, určené do rohu miestnosti.
Lacné akciové pohovky sú skladom. Moderné a kvalitné rozkladacie pohovky aj na každodenné spanie s úložným priestorom.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok.

YzZmOWEyOT