NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » POHOVKY » POHOVKY

Pohovky

Pohovky, rozkladacie pohovky s úložným priestorom vhodné aj na každodenné spanie. Praktické moderné aj klasické pohovky a sedačky majú pružinové alebo molitanové sedenie. Sedačky a pohovky aj na splátky od slovenských, českých, nemeckých aj poľských výrobcov. V našej ponuke nájdete aj lacné akciové pohovky, ako aj pohovky, ktoré sú skladom - dodacia lehota 1-2 týždne. Látkové pohovky (antara, altara, nubuk, šenil, mikrofáza...), pohovky z ekokože alebo koženky, pohovky a sedačky aj s LED osvetlením. Koženkové pohovky v kombinácii s látkou sú najpredávanejšie. V našej ponuke aj rozkladacie kreslá a dvojkreslá pre deti a študentov, do detských a študentských izieb. Eshop s nábytkom - dovoz zdarma.


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Pohovky slúžia v detských a študentských izbách, ale aj v obývačkách, na chatách, či v ubytovacích zariadeniach. Počas dňa slúži pohovka na sedenie, večer sa roztiahne na  plnohodnotnú manželskú posteľ. Rozkladanie by nemalo byť namáhavé. Pohovka by sa mala rýchlo a hlavne jednoducho roztiahnuť. Pohovka je sedačka a posteľ zároveň. Pri ich výbere si všímajte šírku a dĺžku spacej plochy. Ak hľadáte pohovku na každodenné spanie, šírka spacej plochy by mala byť aspoň 140 cm. V našej ponuke nájdete aj pohovky, ktorých šírka spacej plochy je 160 cm.

V ponuke eshopu nájdete aj moderné a kvalitné rozkladacie pohovky s úložným priestorom aj na každodenné spanie. Lacné akciové rozkladacie  pohovky sú skladom. Do našej ponuky vyberáme pohovky od slovenských, českých a poľských výrobcov. Pružinové alebo molitanové, s LED osvetlením, z ekokože, či koženky...

MjMxMD