NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » POHOVKY

Pohovky

Pohovky, kvalitné a moderné rohové pohovky v tvare písmena L, lacné akciové rozkladacie pohovky s úložným priestorom vhodné aj na každodenné spanie, rozťahovacie kreslá a dvojkreslá, rozkladacie taburetky. V našej ponuke nájdete aj pohodlné pohovky a rozkladacie kreslá, ktoré sú skladom - dodacia lehota 1-2 týždne. 


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Pohovky nájdeme v každej domácnosti. V našej ponuke nájdete moderné a kvalitné pohovky, ako aj lacné akciové pohovky vhodné aj na každodenné spanie. Pohovky majú praktický úložný priestor na odkladanie rôznych nepotrebných vecí alebo na odkladanie vankúšov a paplónov. Elegantné rozkladacie pohovky sú určené aj do obývačiek, ako sedačky. Pohovky svoje miesto nájdu hlavne v detských a študentských izbách. Po ich roztiahnutí ponúkajú šírku spacej plochy manželskej postele.

Pohovky určené na každodenné spanie sú cenovo drahšie, sú vyrobené z kvalitnejších materiálov. Pohovky z ekokože, či koženky sú praktické na údržbu. Niektoré rozkladacie pohovky sa vyrábajú vo vodeodolných poťahových látkach. V ponuke eshopu nájdete aj pohovky s LED osvetlením.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok, sedacie vaky, glóbus barový servírovací stolík - aj skladom.

M2Y2NTc0ZT