NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » OBÝVAČKY

Obývačky

Obývačky, obývacie steny, obývačkové zostavy a komplety aj s podsvietením. V našej širokej ponuke nájdete moderné aj klasické obývacie steny. Exkluzívne a luxusné obývačky sú na objednávku. Momentálne najpredávanejšie sú biele alebo čierne lesklé obývačky, obývačky v prevedení biely lak vysoký lesk. Niektoré obývačky sú aj s LED osvetlením. Dovoz zdarma.


EUR
EUR
 

449,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Moderné a kvalitné obývačky, ako aj lacnejšie akciové obývacie steny a zostavy nájdete v ponuke internetového obchodu nabytok-sedacky.sk. V obývačke trávime podstatnú časť nášho dňa, trávime v nej čas napr. aj s našimi návštevami. Preto by mala byť obývačka aj reprezentatívna. Ponúkame nábytok pre všetky vekové kategórie, pre náročných, aj menej náročných zákazníkov. Klasické sektorové obývačky v rôznych dekoroch dreva sa stále tešia veľkej obľube. Moderné biele lesklé obývacie steny, obývačky v dekore betón aj s LED osvetlením patria medzi najpredávanejšie obývačky. V každej obývačke si svoje miesto nájdu aj konferenčné stolíky, televízne stolíky, komody, či vitríny. Pre fanúšikov štýlu provence máme sektorové obývacie steny od poľských aj slovenských výrobcov. Nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, predsiene pre všetkých.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok.

MTZmOGMzYj