NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » OBÝVAČKY » OBÝVACIE STENY - ZOSTAVY

Obývacie steny - zostavy

Obývačky, obývacie steny - zostavy a komplety aj s LED osvetlením. Lacné akciové obývačky sú aj skladom - dodať Vám ich vieme zadarmo po celom Slovensku do 7-10 dní. V našej ponuke nájdete aj sedačky, pohovky, predsiene, spálne, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, váľandy - kvalitný a exkluzívny nábytok. Najpredávanejšie obývačky sú v prevedení biely lesk, čierny lesk, dub sonoma, wenge. Obývacie steny aj s LED podsvietením. Dovoz zdarma.


EUR
EUR
 

449,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Obývacia stena moderná, či klasická? Objednajte si takú, aká sa Vám páči a ktorá dokonale zapadne do Vášho štýlu bývania. Obývacie steny sú určené na jednu stenu, častokrát ich nie je možné rozdeliť, musia byť zmontované vcelku. Ak potrebujete nábytok na viac voľných stien v byte, vyberajte z našej ponuky sektorového nábytku do obývačky, či z jednotlivých sektorových obývačiek. V ponuke eshopu nájdete aj televízne a konferenčné stolíky, vitríny a komody do obývačky.

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj obývačky vo vidieckom provensálskom štýle, nielen z lamina, ale aj z masívneho dreva. Akciové obývačky skladom, ihneď k odberu. Najpredávanejšie sú obývačky biele lesklé, v prevedení biely lak vysoký lesk. Novinkou sú obývacie steny v prevedení matná biela. Uvidíme, ako sa tieto nové obývačky, ktoré nám ponúkajú výrobcovia, uchytia na našom trhu.

MTA2NG