NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » KANCELÁRSKY NÁBYTOK » NÁBYTOK JOHAN slivka

Nábytok JOHAN slivka

Kancelársky nábytok JOHAN new v prevedení slivka + biela. Akciový sektorový kancelársky nábytok ponúka aj akciovú kancelársku zostavu. Kancelársky sektor JOHAN je skladom, dodacia lehota je 7-10 dní. Moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, stohovateľné a rokovacie konferenčné stoličky, klubové kreslá a dvojkreslá, klubové sedačky, kancelárske otočné kreslá, akciové kancelárske  zostavy. Kancelársky nábytok JOHAN slivka je skladom - dovoz zdarma


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


 

30,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

48,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMAKancelársky nábytok JOHAN new je v ponuke v prevedení slivka v kombinácii s bielou farbou. Táto univerzálna kancelárska zostava je vyrobená z laminovanej DTD. V ponuke nájdete akciovú kancelársku zostavu, ako aj jednotlivé elementy, ktoré je možné zakúpiť aj jednotlivo. 

V ponuke eshopu nájdete aj kvalitný slovenský sektorový kancelársky nábytok a akciové kancelárske zostavy a komplety. 

Kancelársky nábytok JOHAN ponúka tieto prvky do kancelárie: písacie a zasadacie rokovacie stoly, skrinky, zásuvkové kontajnery so zámkom aj na kolieskach, počítačový stôl, policové regále vysoké a nízke, vysoké policové skrine a rohový policový regál. 

Všetky prvky sektorového kancelárskeho nábytku JOHAN sú skladom. Dodacia lehota je 1 týždeň.

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, stohovateľné stoličky, klubové kreslá, dvojkreslá a sedacie súpravy, kancelárske otočné stoličky a kreslá. 

MTk3ZWE0M