NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » VÁĽANDY » MOLITANOVÉ VÁĽANDY

Molitanové váľandy

Molitanové váľandy s úložným priestorom určené na každodenné spanie nájdete aj v ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk. Kvalitné, moderné, ale aj lacné akciové slovenské a české vyklápacie váľandy s matracom z PUR peny bývajú aj skladom. Váľandy pre deti a študentov, do detských a študentských izieb, ale aj pre dospelých a seniorov. Dovoz zdarma


EUR
EURVáľandy nájdeme nielen v detských, či študentských izbách. Slúžia aj dospelým a seniorom. Výklopné váľandy ponúkajú aj praktický úložný priestor na odkladanie vankúšov a paplónov. Moderné a kvalitné výklopné váľandy, ako aj lacnejšie akciové vyklápacie válendy s úložným priestorom nájdete v našej ponuke. V ponuke eshopu nájdete aj slovenské a české postele s vyklápaním, či dokonca s polohovaním pod hlavou a nohami. Polohovacie váľandy sú určené najmä pre seniorov.

Výklopné váľandy slúžia pre deti, študentov a aj dospelých na každodenné spanie. Veľmi dôležitá je aj výška spacej plochy postele. Čím vyššia spacia plocha postele, tým komfortnejšie vstávanie a aj spanie. Niektoré váľandy majú v cene aj zástenky, aby nedochádzalo k znečisťovaniu stien. Najpredávanejšie sú čalúnené látkové váľandy, ale aj váľandy  z ekokože, či koženky. Spacia plocha je samozrejme čalúnená látkou. Kvalité váľandy majú vysoký pružinový matrac a spaciu plochu aspoň 80x195 cm. Niektoré kvalitné slovenské molitanové váľandy majú lamelové rošty.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá a ušiaky, stohovateľné stoličky, sedacie vaky, hojdacie kreslá, ratanové sedacie súpravy, obývačky - komody, vitríny, televízne a konferenčné stolíky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy na každodenné spanie, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok, aj z masívneho dreva.

ODNiY2Y2Nm