NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » MANŽELSKÉ POSTELE

Manželské postele

Manželské postele - čalúnené, z ekokože alebo drevené z masívneho dreva. V ponuke eshopu nájdete aj kvalitné vyklápacie manželské postele aj s úložným priestorom. Niektoré postele sú bez matracov, iné s pružinovými alebo molitanovými matracami. Niektoré výklopné postele majú aj polohovacie rošty, ak požadujete ešte vyšší komfort spánku. V našej ponuke nájdete aj lacné akciové postele. Manželské postele aj skladom - dodanie 10 dní. 


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Manželská posteľ nájde svoje miesto predovšetkým v spálni. Manželské postele sa vyrábajú v rôznych rozmeroch a v rôznych farebných prevedeniach. Obľube sa tešia manželské postele z ekokože, či koženky. Biela, čierna, hnedá alebo sivá koženková manželská posteľ bude vo Vašej spálni dominantným prvkom. Moderné a kvalitné manželské postele do spálne sa vyrábajú aj s úložným priestorom. Akciové čalúnené a koženkové manželské postele od slovenských, českých, poľských, nemeckých, či talianskych výrobcov bývajú aj skladom.

V ponuke eshopu nájdete aj exkluzívne a luxusné manželské postele, či manželské postele s elektrickým polohovaním. Lacnejšie manželské postele sú z laminovanej DTD, drahšie sú vyrobené z masívneho dreva. V ponuke eshopu nájdete aj nábytok do spálne vo vidieckom provensálskom štýle. Najmodernejšie manželské postele sú s LED osvetlením v čele postele alebo v jej spodnej časti.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok.

YTdmMjhiM