NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » MANŽELSKÉ POSTELE » KOŽENKOVÉ POSTELE

Koženkové postele

Koženkové manželské postele, postele z ekokože a koženky. Kvalitné a moderné, aj lacné akciové manželské postele. V ponuke eshopu nájdete aj slovenské koženkové postele. Niektoré manželské postele sú s úložným priestorom, sú vyklápacie - výklopné. Niektoré manželské postele sú bez matracov - sú určené pre zdravotné ortopedické matrace. V ponuke aj postele s LED osvetlením


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Manželské postele do spálne sa vyrábajú v rôznych prevedeniach. Najobľúbenejšie sú manželské postele z ekokože, koženky, či pravej kože. Farebne vyhráva biela, čierna alebo hnedá ekokoža. Výrobcovia však ponúkajú aj zelené, fialové, krémové, či sivé. Manželské postele sa vyrábajú v rôznych rozmeroch spacej plochy, najmä: 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, ale aj 200x200 cm. Manželské postele častokrát ponúkajú aj úložný priestor. Niektoré manželské postele sú bez matracov, ale s výklopnými lamelovými roštami, na ktoré je vhodné umiestniť zdravotný ortopedický matrac. Do našej ponuky vyberáme moderné a kvalitné manželské postele do spálne s úložným priestorom, ale aj lacné akciové čalúnené postele, ktoré bývajú skladom. Exkluzívne, luxusné a štýlové manželské postele sú len na objednávku.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok.

MGFkZTU2Nm