NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » OBÝVAČKY » KONFERENČNÉ STOLÍKY

Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky do obývačky, moderné a kvalitné biele lesklé stoly, lacné akciové konferenčné stolíky aj na kolieskach alebo so zásuvkou. Konferenčný stolík plní svoju úlohu v obývačke, umiestnený býva priamo pred sedačkou. Eshop www.nabytok-sedacky.sk - sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, výklopné váľandy, leňošky, relaxačné polohovateľné kreslá,  predsiene, televízne stolíky a vidiecky provensálsky nábytok. Štýlový, exkluzívny, či klasický nábytok aj skladom. Dovoz zdarma.


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA


 

480,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Konferenčné stolíky bývajú umiestnené priamo pred sedačkou v obývačke. Plnia aj funkciu odkladacieho stolíka. V ponuke eshopu nájdete aj konferenčné stolíky v prevedení biely lak vysoký lesk, moderné a kvalitné stoly do obývačky. Konferenčný stolík, televízny stolík, komodu, vitrínu, sedačku, pohovku, predsieň, váľandu, relaxačné polohovacie kreslo, leňošku, manželskú posteľ Vám dovezieme zdarma po celom Slovensku.

Moderné a kvalitné obývačky, ako aj lacné akciové obývacie steny a zostavy nájdete v ponuke internetového obchodu. Ponúkame nábytok pre všetky vekové kategórie, pre náročných, aj menej náročných zákazníkov. O klasické obývacie steny je stále záujem. Moderné biele lesklé a biele matné obývacie steny, obývačky v dekore betón aj s LED osvetlením patria medzi najpredávanejšie obývačky. V každej obývačke si svoje miesto nájde konferenčný stolík, televízny stolík, komoda, policový regál - knihovňa, šatníková skriňa, či vitrína. Pre fanúšikov štýlu provence máme sektorové obývacie steny vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedacie súpravy, rozkladacie pohovky aj na každodenné spenie, leňošky, relaxačné polohovateľné kreslá, akciové rozkladacie kreslá a taburetky, obývačky, spálne, šatníkové skrine, koženkové manželské postele, predsiene, botníky, výklopné váľandy aj od slovenských výrobcov. Moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

 

ZGQ3YWU0MW