NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » OBÝVAČKY » KOMODY

Komody

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj sektorový nábytok do obývačky. Komody, konferenčné stolíky, vitríny, televízne stolíky do obývačky v prevedení biely lak vysoký lesk, ale aj vo vidieckom provensálskom štýle. Moderné a kvalitné biele lesklé zásuvkové skrinky, lacné akciové dvierkové komody, ktoré sú aj skladom. Dovoz zdarma.


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


 

790,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Komody slúžia v  obývačke na odkladanie vecí. Komody sú zásuvkové alebo dvierkové. Niektoré sú aj kombinované. Komody nájdeme nielen v obývačkách, ale aj v  spálni, detskej či študentskej  izbe, v  predsieni. Nízke, či vysoké komody v prevedení biely lak vysoký lesk alebo vo vidieckom  provensálskom štýle patria medzi najpredávanejšie.

Moderné a kvalitné obývačky, ako aj lacné akciové obývacie steny a zostavy nájdete v ponuke internetového obchodu. Moderné biele lesklé a biele matné obývacie steny, obývačky v dekore betón aj s LED osvetlením patria medzi najpredávanejšie obývačky. Sivé, či šedé obývačky sú in. V každej obývačke si svoje miesto nájde konferenčný stolík, televízny stolík, komoda, policový regál, šatníková skriňa, či vitrína. Pre fanúšikov štýlu provence máme sektorové obývacie steny vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedacie súpravy, rozkladacie pohovky aj na každodenné spenie, leňošky, relaxačné polohovateľné kreslá, akciové rozkladacie kreslá a taburetky, obývačky, spálne, šatníkové skrine, koženkové manželské postele, predsiene, botníky, výklopné váľandy aj od slovenských výrobcov. Moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

 

NGQ5Nj