NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » KANCELÁRSKY NÁBYTOK

Kancelársky nábytok

V ponuke eshopu www.nabytok-sedacky.sk nájdete aj kancelársky nábytok, lacné akciové kancelárske zostavy a komplety, klubové kreslá a sedačky, stohovateľné stoličky ISO NEW, konferenčné rokovacie stoličky JEFF 2 new a ZINA 2 new, kancelárske otočné stoličky a kreslá z ekokože a koženky, ako aj širokú ponuku sektorového kancelárskeho nábytku v rôznom farebnom prevedení. Moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok aj skladom. Dovoz zdarma.


EUR
EUR
 

23,90 EUR

skladom


Kancelársky nábytok vhodný do kancelárie, pracovne, zasadačky, učebne, do rokovacích a školiacich miestností. Nábytok vhodný do ordinácie, ambulancie je v ponuke aj v bielom farebnom prevedení. 

Akciové kancelárske zostavy sú vhodné do kancelárie, sú v ponuke vo zvýhodnených akciových cenách. Obsahujú elementy nábytku, ktoré v každej kancelárii nesmú chýbať. Kancelárske zostavy sú skladom. Najpredávanejšie sú kancelárske zostavy JOHAN, ale v ponuke  nájdete aj kvalitné slovenské kancelárske zostavy REA office expres v prevedení dub canyon, dub bardolino, biela, wenge, buk, navarra, orech rockpile alebo nové prevedenie graphite.

Sektorový kancelársky nábytok ponúka rôzne prvky: kancelárske a zasadacie stoly, policové regále vysoké a aj nízke, skrine na šanóny, uzamykateľné skrinky, zásuvkové kontajnere pod písacie stoly so zámkom a aj na kolieskach. Akciový sektorový nábytok je skladom a je v ponuke v rôznych farebných prevedeniach.

Kancelárske otočné stoličky a kreslá sú v prevedení ekokoža biela, čierna, hnedá, či sivá. Moderné a lacné akciové kancelárske kreslá sú skladom.

Klubové kreslá, 2-kreslá a sedacie súpravy sa vyrábajú látkové, ale aj z ekokože a koženky. Štýlové konferenčné klubové sedačky aj skladom. Klubové sedačky sú vhodné aj do obchodov, reštaurácii, na recepcie hotelov, ale aj do domácnosti. Klubové sedacie súpravy si svoje funkciu plnia aj v čakárňach, v kozmetických a kaderníckych salónoch, pedikúrach a manikúrach.

Stohovateľné rokovacie stoličky ISO new sú v ponuke v širokej škále poťahových látok. Stoličky ISO NEW 2 sú v ponuke modré, červené, bordové, sivé, hnedé a čierne - black. Stoličky ISO nájdu svoje využitie v čakárni, školiacej a zasadacej miestnosti, na úradoch, v knižniciach. Konferenčné stohovateľné stoličky JEFF 2 new a ZINA 2 new sú vhodné aj do jedálne, reštauárie, do školskych a iných reštauračných zariadení, do hotelov, do kongresových centrier. Stohovateľné stoličky ISO, JEFF a ZINA sú skladom. 

ZWVmMGIy