NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » HOJDACIE KRESLÁ

Hojdacie kreslá

Hojdacie kreslá. V ponuke eshopu nájdete moderné akciové hojdacie kreslá nielen do obývačky v prevedení ekokoža + chróm. Lacné koženkové hojdacie kreslá sú skladom, dodacia lehota je 7-10 dní. V našej ponuke nájdete aj iné relaxačné kreslá do obývačky aj s polohovaním, trendové štýlové ušiaky, leňošky, elektricky polohovateľné a otočné kreslá aj v pravej koži, či polohovacie kreslá pre seniorov pre lepšie vstávanie. Dovoz zdarma!


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA

Hojdacie kreslo je výborným doplnkom do obývačky. Hojdacie kreslá sú ale vhodné do akejkoľvek miestnosti v byte, či dome. Sú určené predovšetkým pre relax. Môžeme v nich tráviť čas pri svojom obľúbenom filme, či knihe.

Moderné hojdacie kreslá v prevedení ekokoža v kombinácii s chrómom sú zaujímavé svojím tvarom, či farebnosťou ekokože. Ekokoža je dobre udržiavateľný materiál. Jednofarebné hojdacie kreslá z ekokože zapadnú do akéhokoľvek interiéru, ku akejkoľvek sedačke, či obývačke. Hojdacie kreslá majú jednoduchú chrómovanú konštrukciu. Sú elegantné svojim dizajnom. Niektoré akciové hojdacie kreslá majú v cene aj podnožku, taburetku pre komfort našich nôh. Hojdacie kreslá sú aj výborným darom k významným životným jubileám, či ako darček pod vianočný stromček pre rodinu a priateľov.

Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedačky v tvare písmena U, pohovky na každodenné spanie, leňošky, elektrické polohovateľné kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok, sedacie vaky aj skladom.

MTU3YTMx