NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » MANŽELSKÉ POSTELE » DREVENÉ POSTELE

Drevené postele

Manželské postele drevené bez úložného priestoru alebo s úložným priestorom. Drevené postele sú v ponuke z masívneho dreva alebo cenovo dostupnejšie - z laminovanej DTD. Masívne manželské postele z našej ponuky sú od kvalitného slovenského výrobcu. Moderné, kvalitné, štýlové, exkluzívne a luxusné manželské postele aj v prevedení biely lak vysoký lesk. Manželské postele sú bez matracov, sú určené pre zdravotné ortopedické matrace. Dovoz zdarma.


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA
Manželská posteľ patrí do spálne. Moderné sú manželské postele s LED osvetlením alebo manželské postele z ekokože. V ponuke eshopu nájdete všetky druhy a typy manželských postelí. Akciové manželské postele s úložným priestorom od slovenských, českých, poľských, nemeckých a talianskych výrobcov aj skladom.

Drevené manželské postele do spálne z lamina sú cenovo dostupné. Niektoré ponúkajú aj úložný priestor, nie je to však pravidlom. Manželské postele sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach: buk, jelša, dub sonoma, biela sosna nordická, biely lak vysoký lesk, orech, wenge, sivá, či dub san remo. Drahšie drevené manželské postele sú z masívneho dreva. Niektoré masívne manželské postele majú v cene aj výklopné lamelové rošty, na ktoré je potrebné umiestniť zdravotný ortopedický matrac. Manželské postele sa vyrábajú aj v kombinácii korpus drevo masív, čelo postele môže byť čalúnené ekokožou alebo koženkou.

V našej ponuke nájdete poľské, slovenské, nemecké a talianske manželské postele. Moderný a kvalitný nábytok aj na splátky.

Zjg2OTgw