NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » DETSKÉ IZBY » DETSKÉ POSTELE

Detské postele

Detské postele s úložným priestorom, postele pre deti a študentov bez úložného priestoru, jednolôžka do detských a študentských izieb, farebné lôžka pre chlapcov aj dievčatá. Výklopné váľandy s úložným priestorom, drevené masívne postele, postele z laminovanej DTD, akciové čalúnené / látkové postele s úložným priestorom, najpredávanejšie postele z ekokože a koženky. Moderné a kvalitné postele. Dovoz zdarma!


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


bežná cena 319,00 EUR

290,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


V detských a študentských izbách nájdeme aj postele pre deti. Pre deti a študentov slúžia výklopné váľandy, drevené postele z lamina, drevené postele z masívneho dreva. V detskej, či študentskej izbe môžeme nájsť aj posteľ z ekokože, či koženky.

Aj pre deti sú vhodné postele z ekokože, vyrábajú sa v takých prevedeniach ekokože, či koženky, aby ladili aj do detských a študentských izbieb. Pre chlapcov sú určené koženkové postele zo sivej, tyrkysovej, zelenej a čiernej koženky, pre dievčatá z fialovej, bielej, béžovej. Farebné koženkové postele pre deti a študentov sú od talianskeho výrobcu.

Váľandy nájdeme najmä v detských, či študentských izbách. Výklopné váľandy ponúkajú aj úložný priestor na odkladanie vankúšov a paplónov. Moderné a kvalitné výklopné váľandy, ako aj lacnejšie akciové vyklápacie válendy s úložným priestorom nájdete v našej ponuke. V ponuke eshopu nájdete aj slovenské a české postele s vyklápaním, či dokonca s polohovaním pod hlavou a nohami. Polohovacie váľandy sú určené najmä pre seniorov. Výklopné váľandy slúžia pre deti, študentov a aj dospelých na každodenné spanie. Veľmi dôležitá je aj výška spacej plochy postele. Čím vyššia spacia plocha postele, tým komfortnejšie vstávanie aj spanie. Niektoré váľandy majú v cene aj zástenky, aby nedochádzalo k znečisťovaniu stien. Najpredávanejšie sú váľandy z ekokože, či koženky. Spacia plocha je samozrejme čalúnená látkou.

Kvalitné výklopné váľandy majú vysoký pružinový matrac a spaciu plochu aspoň 80x195 cm. Niektoré kvalitné slovenské molitanové váľandy majú lamelové rošty.


Eshop www.nabytok-sedacky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, výklopné váľandy, rohové lavice, vidiecky provensálsky nábytok, záhradné ratanové rohové sedačky, závesné hojdacie kreslá.

Y2RhZDhj